Pilih Jabatan / Unit 
Carian melalui Nama 
Nama Pegawai Jawatan Jabatan/Unit Email Nom Telefon
Faridah Binti Ahmad
Ketua Unit
Penyeliaan Kejururawatan
faridah.ahm@moh.gov.my

8012

Mohamad Hatta bin Abdul Hamid
Ketua Unit
Kecemasan dan Trauma
mohdhatta@moh.gov.my

8020

Lim Chai Ngoh
Ketua Unit
Penyeliaan Kejururawatan
limcn@moh.gov.my

8012

(belum diisi)
Ketua Unit
Penyeliaan Kejururawatan

8012

Matron Saizal Che Ani
Ketua Unit
Penyeliaan Kejururawatan
saizal@moh.gov.my

8012

Ahmad Adam Bin Mohd Hasan
Ketua Unit
Farmasi dan Bekalan
ahmadadam@moh.gov.my

8018

Maimunah binti Ismail
Ketua Unit
Teknologi Maklumat
mai_ismail@moh.gov.my

8034/5007

Chan Boon Jie
Ketua Unit
Patologi dan Transfusi
bj.chan@moh.gov.my

8026

Fashihah Binti Mohd Haniffa
Ketua Unit
Dietetik dan Sajian
fashihah@moh.gov.my

8029

Mohammad Syafiq Bin Ramli
Ketua Unit
Kejuruteraan
syafiq.ramli@moh.gov.my

8008

Noorhasimah Mhd Noor
Ketua Unit
Kerja Sosial
noorhasimah@moh.gov.my

8080

Mohd Fauzi Bin Hassan
Ketua Unit
Psikologi
fauzi.hassan@moh.gov.my

8030

Farhana Bt Fuad
Ketua Unit
Oftalmologi
farhana.fuad@moh.gov.my

8033

Hasmadi Bin Mohd Ba'i
Ketua Unit
Hemodalisis
hasmadi.mb@moh.gov.my
Mohd Fazli Bin Hj Abu Jamil
Ketua Unit
Pentadbiran dan Pengangkutan
m_fazli@moh.gov.my

8067

Mohammad Rasnizan Abd Rasid
Ketua Unit
Forensik
mdrasmizan@moh.gov.my

8020

Norzana Md Saad
Ketua Unit
Dewan Bedah
norzanams@moh.gov.my

4016

Sandrakalaa A/P Sewaguru
Ketua Unit
Pendidikan Kesihatan
sandrakalaa@moh.gov.my

8036

Nor Aini Binti Mohd Sarif
Ketua Unit
Pediatrik
norainims@moh.gov.my

8037

Ruhaiza Binti Abdul Rani
Ketua Unit
Pediatrik
ruhaiza.rani@moh.gov.my

8039

  prev   1  2  3  4   next