Pilih Jabatan / Unit 
Carian melalui Nama 
Nama Pegawai Jawatan Jabatan/Unit Email Nom Telefon
Faizal Akmal Binti Mohamed Yusof
Ketua Unit
O&G
faizalakmal@moh.gov.my

8040

Nurulaini bt Ab.Sani
Ketua Unit
O&G
nurul10@moh.gov.my

8086

Rosliza bt Osman
Ketua Unit
Perubatan Perempuan
roslizaosman@moh.gov.my

8041

Norsidah bt A.Rani
Ketua Unit
Orthopedik
norsidah10@moh.gov.my

8042

Norhayati binti Zaini
Ketua Unit
Pembedahan
norhayatiz@moh.gov.my

8046

Norhidayah bt Md Sani
Ketua Unit
Perubatan Lelaki
norhidayah10@moh.gov.my

8047

Farizal B. Hanif
Ketua Unit
Klinik Pakar (SOPD,PSY)
jai07@moh.gov.my

2041

Rajan A/L Panchacaram
Ketua Unit
Klinik Pakar (MOPD,ENT)
p.rajan@moh.gov.my

2037

Rafidah Binti Mustafa
Ketua Unit
ICU/CCU
rafidah_mustafa@moh.gov.my

8048

Mohd Fadzil bin Kamaruddin
Ketua Unit
ICU/CCU
m_fadzil@moh.gov.my

8023

Ahmad Sharif Bin Abdul Talib
Ketua Unit
Rawatam Harian
asharif@moh.gov.my

8020

Siti Khadijah Bt Shafie
Ketua Unit
Perolehan dan Pembangunan
hamid_ali@moh.gov.my

5028

Rosenani bt Mat Jam
Ketua Unit
Kawalan Infeksi
rosenanimj@moh.gov.my

8050

Mohd Rushdi Bin Ghazali
Ketua Unit
Pengimejan
mohd.rushdi@moh.gov.my

8027

Noorlida bt Mohd Ali
Ketua Unit
CSSU
noor_lida@moh.gov.my

8024

Puvithan A/L Shanmugum
Ketua Unit
Pemulihan Carakerja
puvithan@moh.gov.my

8051

Azmirul Shuib
Ketua Unit
Fisioterapi
azmirul@moh.gov.my

8028

Norazian binti Adnan
Ketua Unit
Psikiatrik dan Kesihatan Mental
norazian10@moh.gov.my

8043

Hajar bt Mat Nor
Ketua Unit
Kualiti
aja@moh.gov.my

 8021

Norashikin Bt Mohamed Jamil
Ketua Unit
Perhubungan Awam
norashikin.mj@moh.gov.my

8032

  prev   1  2  3  4   next